SEO
Optimizasyon

  • SEO adına neler yaptığımızı anlatmadan önce SEO ne demek kısaca anlayalım. SEO arama motoru optimizasyonudur. Bir web sitesinin arama motorlarındaki yükselişi için önemli çalışmaların tümünü kapsar. Web Tasarımı ne kadar SEO uyumlu ise site o kadar çok Google arama motorunda yükseliş gösterebilir.

Biz web tasarımınızı yaparken SEO kurallarına uyduğumuz gibi veya var olan WordPress sitenizi de SEO uyumlu hale getiriyoruz.

Seo
Resim Optimizasyon
Sitenizde kullanılan resimlerinizin boyutlarını düzenliyor SEO uyumlu hale getiriyoruz.
Anahtar Kelime
Sıradan ve basit şekilde yazılmış olan makalelerinizi Anahtar Kelime bazlı olarak düzenliyoruz.
Site Hızlandırma
Sitenizin yavaş açılmasına sebep olan dosya ve kodlar üzerinde düzenleme yapıyoruz.
right_bottom_02right_bottom_01
Seo Optimizasyon Webtasarlat.com

SEO Optimizasyon

SEO yazı tipinden yazı büyüklüğüne, domain süresinden kullanılan resimlere, kod ve hız yapısından sitenize gelen Backlink ‘lere kadar bir çok kategoride botlar tarafından izlenen bir olgudur. Biz tek seferlik veya aylık anlaşmalı olarak 2 farklı şekilde SEO çalışmalarına imza atıyor sitenizi arama motorunda yükseltiyoruz.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Amaç hiç bir zaman 1. sırada olmak olmamalıdır. Hikayenizi, fikir, ürün, değer ve hizmetlerinizi size ihtiyacı olan doğru kişilere doğru şekilde sunabilmektir.

Düzenli Yükseliş
Siz görmeseniz bile arka planda yapılan çalışmalar düzenli olarak yükselişinizi destekler.
Domain Değeri
Web sitenizin doğru şekilde doğru yerlerde tanıtılması site adınızın yükselişini sağlar.
Anahtar Kelime Yükselişi
Hizmetler önemlidir. Hizmet anahtar kelimelerinin tekil olarak yükselişini destekler.
Sayfa Değeri
Arama motorları açısından sayfa değeri de önemlidir. Yapılan çalışmalar sayfa değerine katkı sağlar.
SEO webtasarlat.com

Neden Web Tasarlat SEO

Mtcyazilim web tasarım hizmetleri bünyesinde barınan Webtasarlat.com bu güne kadar sayısız başarılı SEO çalışmasına imza atmıştır. SEO hizmetlerimizi garantili olarak sunuyor sitenize değer katıyoruz.

Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Seo Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım Gebze Web Tasarım